Hmmm.cz  » Dovolená   ()

Dovolená - Hmmm.cz - produkty (201-220 z 744)Nalezeno 744 produktů
> <
 - Camping Straško - CK TEP TOUR

Camping Straško - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Příjemný camping nedaleko malebného letoviska Novalja na ostrově Pag. Moderní perfektně vybavený kemp, tenisové kurty, volejbalové hřiště, obchod, pizzerie, bar, sociální zazemí na pláži. Ubytování MOBILHOME pro 4 osoby - 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa, parkování u mobilhome, venkovní posezení na terase Pláž - 100 - 300m - krásná oblázková pláž dlouhá 2 km s výhledem na otevřené moře, lemov Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Casa La Collinella - CK TEP TOUR

Casa La Collinella - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Casa La Collinella se nachází v Montaione v srdci Toskánska, je postavena v typickém toskánském stylu mezi cypřiši a borovicemi. Možnost zapůjčení jízdních kol. K dispozici pro všechny hosty je veranda a ohniště, 2 bazény s lehátky a slunečníky. Možnost navštívit Florence, Pisu, Lucca, Siena, Volterra, Montegirrioni, Certaldo and San Gimignano Ubytování BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán - 1x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyň Nalezené v sekci Dovolená.

 - Club Ortano Mare - CK TEP TOUR

Club Ortano Mare - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis -club Ortano Mare působí dojmem malého městečka obklopeného okolní přírodou,přímo u jedné z nejkrásnějších zátok ostrova Elba,cca 4 km od městečka Rio Marina a cca 12 km o d Porto Azzurro. -skládá se z hotelové části,ve které jsou umístěny hotelové pokoje a z dvoupatrových vilek s apartmány vzdálených cca 350-600m od pláže. -v hotelové části je recepce,hala s připojením na internet (za poplatek),bar,dvě klimatizované restaurace,výtahy,plážový bar,diskotéka,konferenční sál,TV,divadlo, Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Club Ortano Mare - CK TEP TOURUWtwYlhTTWhYOWRoOHdhV3dLQXVOUVNjdFpDbUxOTnN2UW5lMjZucWRSTi96aWJTWVFqUktybVU4bG5FaHFlNVFCN3BMeW9HajlkTzFVYy82MHhoWmc9PQ

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Dovolená pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

 

 - Condominio Alideco - CK TEP TOUR

Condominio Alideco - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Devítipatrový dům, obklopený zahradou s píniemi, se společným parkovištěm s omezeným počtem míst, asi 200 m od pláže a nedaleko od centra. Ubytování - Apartmány s prostornou terasou, jsou moderně a funkčně zařízeny, všechny mají TV. Centrální televizní anténa a výtah. Apartmán typu TRILO pro 5 osob - 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (možno jedno lůžko v jedné z ložnic, nebo v ložnici palanda), kuchyňský kout, koupelna/wc Strav Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Condominio Althea - CK TEP TOUR

Condominio Althea - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Krásný residenční komplex s bazény se nachází v klidné části Riviera, jen cca 550m od pláže a 300m od centra. Residence má 5 pater, výtah, recepci a bazén pro děti i dospělé. Parkoviště do vyčerpání míst. Ubytování - Každý apartmán má balkón/terasu a TV Apartmán typu BILO pro 4 osoby - 1x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc (některé apartmány mají třílůžkovou ložnici a v obývacím pokoji pouze jedno lůžko) Nalezené v sekci Dovolená.

 - Condominio Bianco Nero - CK TEP TOUR

Condominio Bianco Nero - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Příjemná residence, ležící přímo u pláže v části Lignano Sabbiadoro. Apartmány různých velikostí, většina s výhledem na moře. Ubytování MONO 3 - jednopokojový apartmán s rozkládacím dvougaučem a jedním lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon BILO 4 - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím dvougaučem, koupelna, balkon TRILO 6 - třípokojový apartmán, 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s dvěma l Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Condominio Bianco Nero - CK TEP TOURdUxyNG5qWXJXaGhIOWFGaUYyZVllZzZQT052aURLSlRoYTFSWDhOa2pVaERxYnFXT0wvZE5yenVtZUJVdlhubCtjZjk3WDFncnloejAwQnVSdmVUWEE9PQ
 - Condominio Casa Mare - CK TEP TOUR

Condominio Casa Mare - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Třípatrový prázdninový komplex se nachází přímo v centru střediska. Vybavení residence: recepce, výtah, parkoviště do vyčerpání míst. Ubytování Apartmán typu MONO pro 2 osoby - jednopokojový apartmán tzv. studio se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna/wc Apartmán typu BILO pro 5 osob - 1x třílůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem (možno v ložnici palanda), kuchyňský kout, koupelna/wc Strava - vlastní (plně vybavený kuchyňský ko Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Condominio Gabbiano - CK TEP TOUR

Condominio Gabbiano - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmánový dům v centru města, cca 300 m od pláže. Standardně zařízené apartmány s TV, předzahrádkou, parkovištěm u residence. Nedaleko naleznete restaurace, obchůdky, cukrárny. Ubytování apartmán BILO pro 4 osoby, 1x ložnice s dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc, předzahrádka nebo balkon Strava -vlastní Pláž písečná s povzolným vstupem do moře, cca 300 m Cena za apartm Nalezené v sekci Dovolená.

 - Condominio Gardenia - CK TEP TOUR

Condominio Gardenia - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Moderní pětipatrová budova s bazénem se nachází v klidné části Riviera, v blízkosti přístavu Marina UNO, jen cca 350m od pláže a centra. Residence má výtah, recepci a parkoviště (do vyčerpání míst). Apartmány nemají vyhrazená parkovací místa! Ubytování Apartmán typu MONO pro 3 osoby - jednopokojový apartmán tzv. studio - 3lůžka, kuchyňský kout, koupelna/wc Aparmán typu BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Condominio Gardenia - CK TEP TOURL2prTklqVi80R2UrOXNscWlrMElIOUJrc0VzUElrUmZVYWRiVzlXZnF3bW1DdUxBWjlDc3BBdW5DaE9pdHhMeVA4S3BnbUdEUzI2TU81cWZmNW5hMlE9PQ
 - Condominio La Meridiana - CK TEP TOUR

Condominio La Meridiana - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Velmi pěkný apartmánový komplex se nachází v klidné čtvrti Lignano- Riviera. Patrový dům s výtahem, v pěkné zahradě s bazénem pro dospělé a děti. V blízkosti se nacházejí obchody cca 250 m. Parkování je možné v těsné blízkosti rezidence. Ubytování MONO pro 3 osoby - jednopokojový apartmán, manželské lůžko, kuchyňský kout, koupelna/wc BILO pro 4 - dvoupokojový apartmán, 1 ložnice se třemi lůžky , obývací pokoj s kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem, , koupelna s Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Condominio Primavera C - CK TEP TOUR

Condominio Primavera C - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Pětipatrová residence se nachází v centrální části Sabbiadoro, jen cca 50m od pláže. Ubytování - Apartmány jsou standardně zařízeny a mají Tv anténu, balkón (některé s výhledem na moře) a vyhrazené parkovací místo. Apartmán typu BILO pro 4 osoby - 1x třílůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc Apartmán typu TRILO pro 6 osob - 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem (možno v ložnici palanda), kuchyňský Nalezené v sekci Dovolená.

 - Condominio San Carlo - CK TEP TOUR

Condominio San Carlo - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis příjemný apartmánový dům, který leží v centru letoviska Eraclea Mare, cca 350 m od pláže. Každý apartmán mí balkon. V okolí naleznete restaurace, pizzerie, bary, obchůdky a cukrárny. Ubytování TRILO pro 6 osob - třípokojový apartmán, 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc Strava -vlastní Pláž písečná s povzolným vstupem do moře, cca 350 m Cena za apartmán zahrnuj Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Condominio San Carlo - CK TEP TOURczVGNmI0bzRmR1NJTmtHbXFOWng2ZTBuNHM2ZDFhLzN1QTJZVmpRb3duTGVTc21IVXU4NVc4Y2YxWjJEWXkreHFqVDhFK0oxNFJPNTFJc29HbzNIZlE9PQ
 - Country Club Castelfusano TR - CK TEP TOUR

Country Club Castelfusano TR - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Villaggio se nachází cca 25 km od centra Říma a nabízí ubytování v pokojích (pro 1-4 osoby) v bungalovech nebo v zrekonstruovaných statcích Le Mimose a Casale delle Rose. V letních měsících je zajištěna pravidelná linka vozící klienty na pláž nebo na nejbližší vlakovou stanici, odkud lze dojet do centra Říma. Uvnitř villaggia obklopeného bohatou zelení najdete vše, co potřebujete. Jedinou nevýhodou je, že pokoje v bungalovech a ve statcích nemají vlastní kuchyňku a jste tudíž odkázán Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Cvičení na Palmové rivieře - CK TEP TOUR

Cvičení na Palmové rivieře - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis San Benedetto del Tronto - leží ve střední části Itálie v regionu Marche. Velké množství palem vytváří exotický ráz krajiny. Pláže jsou široké, písčité, dobře udržované, pozvolna se svažují do moře. Samotné město je rušné s množstvím zábavy, obchůdků, pizzerií,..( jedná se o regionální město). Popis ubytování Residence Dei Mile - leží v klidné části města 30m od pláže v první lini, u hl. palmové promenády, v zahradě uprostřed zeleně. Má venkovní bazén, tenisový ku Nalezené v sekci Dovolená.

 - Danubius Health Resort Sárvár - CK TEP TOUR

Danubius Health Resort Sárvár - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Hotel se nachází v překrásném zeleném prostředí, v sousedství dvěstěletého Arboreta Sárvár. Nechte se hýčkat relaxačními a omlazujícími ošetřeními v lázních hotelu, které jsou členem Evropského sdružení královských lázní. Ideální místo na dokonalý oddech! Termální bazény, saunový svět a výborna kuchyně v restauraci hotelu. Dopřejte si procházku Královským parkem, a pokochejte se jedinečnou flórou a faunou! Ubytování 136 pokojů s koupelnou, féném, županem, telefonem Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Danubius Health Resort Sárvár - CK TEP TOURTXZNbXNBQnp0R1N2RGdmUUhyaW9DbllINXRIUHJTMGJ2VC8wY1JEd21MRENjdUNIbmE4eG1qMUNiWHBZblRuWGt2ancrZnNnK1hFNkJpMURLU3hDb1E9PQ
 - Danubius Health Spa Resort All Inclusive - CK TEP TOUR

Danubius Health Spa Resort All Inclusive - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Hotel s příjemnou atmosférou v půvabném městečku na úpatí Alp Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu. Relaxujte v termálním a rekreačním bazénu hotelu. Hýbejte se, sportujte, zbavte se každodenního stresu a únavy! Očekává Vás tenis, squatch, stolní tenis, minigolf, biliard, bowling. Vyzkoušejte nordic walking, nebo na půjčeném kole objevte okolí. K dispozici je soukromé uzavřené parkoviště, bezplatné Wi Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Danubius Health Spa Resort Bük - CK TEP TOUR

Danubius Health Spa Resort Bük - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Hotel s příjemnou atmosférou v půvabném městečku na úpatí Alp Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu. Relaxujte v termálním a rekreačním bazénu hotelu. Hýbejte se, sportujte, zbavte se každodenního stresu a únavy! Očekává Vás tenis, squatch, stolní tenis, minigolf, biliard, bowling. Vyzkoušejte nordic walking, nebo na půjčeném kole objevte okolí. NOVINKA! Od 1.listopadu 2012 - ALL INCLUSIVE! Nalezené v sekci Dovolená.

 - Danubius Health Spa Resort Sarvar - CK TEP TOUR

Danubius Health Spa Resort Sarvar - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Hotel se nachází v překrásném zeleném prostředí, v sousedství dvěstěletého Arboreta Sárvár, které má vchod z hotelové zahrady. Hýčkaje se relaxačními a omlazujícími ošetřeními v lázních hotelu, které jsou také členem Evropského sdružení královských lázní. Termální bazény, prostranný saunový svět a lákavé chutě v restauraci hotelu. Po koupání se projděte Královským parkem, a pokochejte se jedinečnou flórou a faunou! K dispozici je soukromé parkoviště, prádelna, bezplatné WiFi, prodejn Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Danubius Health Spa Resort Sarvar - CK TEP TOURZnh6NWd5VURWaU14RnB3Q2RsblBLdVN5elp6azhlUzhNT3ZucDIvQmVTbmg3QWtrT01FMzNhU0d2c21zd3p2anhwdHNmenJYZCtzVFpnTHp1c2JGVHc9PQ
 - Depandance Adria - CK TEP TOUR

Depandance Adria - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Jendopatrový pavilon je depandancí HOTELU BELI KAMIK na ostrově Krk v letovisku Njivice. Do hotelové části klienti docházejí na stravu (cca 200 m). Klienti mohou využívat hotelové části, kde je restaurace, bar, nuda pláž, kavárna, kadeřnictví, TV místnost, dětské hřiště, noční klub, obchody, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jizdních kol. Ubytování - všechny pokoje jsou nově renovované, prostorné, jednoduše vybave Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Family Apartmán Harkány - CK TEP TOUR

Family Apartmán Harkány - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmány Family se nachází 150 m od lázeňského areálu. K dispozici jsou dva apartmány pro 2 osoby a dva apartmány pro 3 osoby s možností jedné přistýlky. Jsou moderně zařízené a v každém se nachází socialní zařízení, lednička, TV , balkon. Společná pro všechny apartmány je kompletně zařízená kuchyně a pračka. Klientům je k dispozici parkoviště Ubytování -1, 2 a 3.lůžkové apartmány -možnost zkrácených pobytů minimálně však 3 noci. Stravování - Nalezené v sekci Dovolená.> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Destinace Destinace
Destinace
Doprava Doprava
Doprava
Strava Strava
Strava
Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen