Hmmm.cz  » Dovolená   ()

Dovolená - Hmmm.cz - produkty (161-180 z 744)Nalezeno 744 produktů
> <
 - Apartmány Mare Blu Ideal - CK TEP TOUR

Apartmány Mare Blu Ideal - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmány jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají dovolenou v krásném letovisku Isola Rossa za vynikající cenu. Většina apartmánů je po rekonstrukci, jsou účelně vybavené a jsou umístěné v přízemí či v prvním patře ve vilkách po celém letovisku Isola Rossa. Vzdálenost od moře je cca 50-250 m. Ubytování - všechny apartmány jsou vybavené dle vkusu majistele a ne vždy mají balkon, terasu či zahrádku BILO pro 2 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželským Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Mare Blu Ideal - CK TEP TOURdUZUNnYra2IrS0VYcTMwbXBVVGYwQmNVN1Vxa0VKZ2lXeVlxcmZwK3lTZldLd0htaDNhcVN6cEVoNnQ5S1YxRmhFYXFvbWd1Nk9FWFRQbjlZV0hUd3c9PQ
 - Apartmány Maresole Sv.Filip i Jakov - CK TEP TOUR

Apartmány Maresole Sv.Filip i Jakov - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Středisko Sv. Filip i Jakov se nachází v blízkosti Biogradu na Moru (cca 5Km). Obě letoviska na sebe plynule navazují. Polohou jsou ideální k mno výletům (zadar, Vranské jezero, NP Krka a Komaty). Najdete zde obchůdky, kavárničky, restaurace, směnárnu, prodejny pečiva, rychlé občerstvení. Ubytování BILO pro 3 osoby- dvoupokojový apartmán se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložn Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Apartmány Maresole Turanj - CK TEP TOUR

Apartmány Maresole Turanj - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Středisko Sv. Filip i Jakov se nachází v blízkosti Biogradu na Moru (cca 5Km). Obě letoviska na sebe plynule navazují. Polohou jsou ideální k mno výletům (zadar, Vranské jezero, NP Krka a Komaty). Najdete zde obchůdky, kavárničky, restaurace, směnárnu, prodejny pečiva, rychlé občerstvení. Ubytování BILO pro 3 osoby- dvoupokojový apartmán se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložn Nalezené v sekci Dovolená.

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Dovolená pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

 

 - Apartmány Mariandl+depadence - CK TEP TOUR

Apartmány Mariandl+depadence - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Možnosti v létě - krytá plavecká hala, kryté i otevřené tenisové kurty, minigolf, golf, jezdecká hala a stezky pro vyjížďky na koních v přírodě (25km), paragliding, tandemové seskoky se startem z vrcholu Schmittenhohe, terény pro lezení různé obtížnosti, vodní lyže,windsurfing, tahání na padáku za člunem, vyhlídkové lety letadlem, možnost plachtění jak v letadle tak na lodi, možnost vypůjčení šlapadel, loděk i elektrických člunů, okružní plavby vyhlídkovou lodí kolem jezera, rybaření Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Mariandl+depadence - CK TEP TOURQzBFeWR2ODlkbVNkT3RWVjhEWlNiUEY4Z2NPYkUzck9vTUFiT2NUQzJNUnI1UVNpaDRHUlhORThPQ09taDg0TkwxekJFYm51S1hWbnBDR2FRZmRORVE9PQ
 - Apartmány Merlin - CK TEP TOUR

Apartmány Merlin - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmány Merlin leží v malebném letovisku Baška Voda, cca 50 m od moře, přímo v centru města v Oborské ulici. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají SAT/TV, balkon, parkovací místa. Ubytování Apartmán TRILO pro 6-7 osob - třípokojový apartmán, ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV/SAT, kuchyňský kout, koupelna/wc, klimatizace, wifi připojení, balkon Apartmán TRILO pro 6-8 osob - třípokojový apartmán, l Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Apartmány Mietta - CK TEP TOUR

Apartmány Mietta - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Residence se nachází v jižní části zvané Caletta, ve vzdálenosti cca 50 - 200 m od centra Caletta a cca 1300 m od centra Castiglioncello. Ubytování Všechny apartmány jsou prostorné a pěkně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, TV, parkovací místo, garáž (za poplatek), barbecue. Strava - vlastní (plně vybavený kuchyňský kout) Pláž - písečná s pozvolným vstupem do moře, cca 400 m Cena za apartmán zahrnuje - Nalezené v sekci Dovolená.

 - Apartmány Novi - CK TEP TOUR

Apartmány Novi - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Novi Vindolski je tradiční oblíbené letovisko, má velmi pěkné upravené pláže (písečno-oblázkové). Bohatá nabídka zábavy a sportovního vyžití přímo na pláži. Apartmány se nacházejí v soukromých vilách ve městečku. Z balkonů jednotlivých apartmánů je krásný výhled na moře a protilehlý ostrov Krk. Ubytování MONO pro 2 osoby (tzv. studio) - jednopokojový apartmán se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna/wc BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice se dvěma l Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Novi - CK TEP TOURRHFLWUNtMld2OW5KOEtHS0NLM01Mc3gwNUV3MVhzQnJ1N29pV0hRbkJURit6YUs4YUZKMnh2V0RvUHBtU0NSYzRnSHNzZmdhS3o2aHUvNy9ITlZsZlE9PQ
 - Apartmány Paduledda - CK TEP TOUR

Apartmány Paduledda - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmány se nacházejí nad městečkem Isola Rossa, ve vesničce Paduledda. Vzdálenost od pláže cca 1500-3000m. Většina apartmánů je zrekonstruovaných, některé mají výhled na moře a všechny disponují dvorkem či menší zahrádkou, parkovací místě. Ubytování BILO pro 2 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna/wc BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozklá Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Apartmány Pag - CK TEP TOUR

Apartmány Pag - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Různé apartmány ve městě Pag (rušné středisko), Mandre (klidnější středisko), v různé typologii, max. 650 m od pláže. V blízkosti naleznete obchůdky, restaurace. Ubytování MONO pro 2 osoby (tzv. studio) - jednopokojový apartmán se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna/wc BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc TRILO pro 6 osob - třípokojový apartmán, 2x dvoulůžková ložn Nalezené v sekci Dovolená.

 - Apartmány Palmová riviera - CK TEP TOUR

Apartmány Palmová riviera - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmány se nacházejí v různých residencích ve všech letoviscích Palmové riviery (San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Vila Rosa, Alba Adriatica, Tortoreto Lido). Ubytování bude podle požadované typologie v apartmánu místo pobytu upřesněno při potvrzení objednávky. Ubytování BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc TRILO po 6 osob - třípokojový apartmán, 2x dvoulůžková Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Palmová riviera - CK TEP TOURQm9rVXNPditIT2VtZVlkZ2JPT2g2V2QwTWRJK1FDTDlIdEVxM25icXpvU0xMdER1T0RtWm5KKzhaOW9aTXZhRkp2aW53MmFJQTV0VGdlT2JxZThrWlE9PQ
 - Apartmány Parco di Giovanni - CK TEP TOUR

Apartmány Parco di Giovanni - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Apartmány se nacházejí cca 500 m od centra letoviska Scalea, v blízkosti je krám, restaurace, bar, trhy, které se konají každé pondělí a cca 200 m je vzdálený supermarket Interspar. V objektu se nachází i nestřežené parkoviště. Apartmány jsou účelně vybavené, nacházejí se ve 3poschoďové rezidenci s vyvýšeným přízemím, každá apartmán má balkon. Ubytování BILO pro 5 osob - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice s manželským lůžkem a jedním samostaným lůžkem, obývací pokoj Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Apartmány Parco Tigli - CK TEP TOUR

Apartmány Parco Tigli - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Je to park složený z několika třípatrových zděných domků se soukromými apartmány v místní části Licinella. Tato část Paesta je nedaleko velmi vyhledávané archeologické zóny. Licinella místní zóna, kde nechybí typické obchůdky, restaurace a pizzerie a která je na rozhraní Paesta a městečka Agropoli. V této části se nachází také minigolf a zábavný park pro děti. K dispozici je parkoviště a v budově výtah. Pláž - 600 m - veřejná, písčitá s pozvolným vstupem do moře Nalezené v sekci Dovolená.

 - Apartmány Pavić - CK TEP TOUR

Apartmány Pavić - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis - vila PAVIĆ - dům stojí 150 m od moře a 250 m od centra letoviska,parkovací místa, 300m od centra Ubytování BILO pro 4 osob - dvoupokojový apartmán, dvoulůžková ložnice, obývací pokoj se 2.lůžky,kuchyňský kout, koupelna/wc,SAT TV,klimatizace,balkon,parkování Strava - vlastní (plně vybavený kuchyňský kout) Pláž -oblázková, cca 200 m. Cena na osobu zahrnuje 7x ubytování, spotřeba energií Povinný p Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Pavić - CK TEP TOURV2ZSeUN6VXRqejdlVVV1a3Rwbno4RFU2K0NLZS9paDhzZEVQM2t2QmtuM1FYOCtMT1ZPbE1XOEQwenkvZE9oYlhjMWl1RnpHTUlURUZPL2NpdzdJVlE9PQ
 - Apartmány Pirovac - CK TEP TOUR

Apartmány Pirovac - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Různé apartmány v malebném letovisku Pirovac. Apartmány jsou standardně zařízené dle vkusu majitele, max. 600 m od pláže. Ubytování Studio pro 2 osoby - jednopokojový apartmán se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna/wc Apartmán pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice se dvěma lůžky,obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc Apartmán pro 6 osob - třípokojový apartmán, 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, k Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Apartmány Sigl - CK TEP TOUR

Apartmány Sigl - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Možnosti v létě - krytá plavecká hala, kryté i otevřené tenisové kurty, minigolf, golf, jezdecká hala a stezky pro vyjížďky na koních v přírodě (25km), paragliding, tandemové seskoky se startem z vrcholu Schmittenhohe, terény pro lezení různé obtížnosti, vodní lyže,windsurfing, tahání na padáku za člunem, vyhlídkové lety letadlem, možnost plachtění jak v letadle tak na lodi, možnost vypůjčení šlapadel, loděk i elektrických člunů, okružní plavby vyhlídkovou lodí kolem jezera, rybaření Nalezené v sekci Dovolená.

 - Apartmány Srnec - CK TEP TOUR

Apartmány Srnec - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Rodinný apartmánový dům Srnec se nachází na ostrově Vir, kde se majitelé pečlivě starají jak o dům tak o své hosty. Kolem domu je velký prostorný dvůr s grilem, spoustou zeleně a květin, parkoviště. Vzdálenost od nákupních možností cca 500 m a 1 Km od centra města, kde naleznete kavárny, restaurace, rybí a zeleninový trh. Ubytování TRILO pro 4 osoby - třípokojový apartmán, 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňský kout, koupelna/wc Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Srnec - CK TEP TOURRDdVMVlaYVgwdWZUc1MvYUx6MVBXcmkrY3kwbDJCRkdIa3VHM2YrdmM5MzI0Vmxoc3E4QTBOMWV1b0JNVUpYS2wxRXF5Vy9QNzlTVHkwYzhwalNpelE9PQ
 - Apartmány Stubaital - balíček 2 noci - CK TEP TOUR

Apartmány Stubaital - balíček 2 noci - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Ubytování je ve městech Schönberg, Mieders, Telfes, Fulpmes, Neustift Ubytování Apartmán pro 2-4 osoby - 1 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Apartmán pro 4-6 osob - 2 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Strava Vlastní Cena na osobu zahrnuje - ubytování na 2 noci - skipas na 2 dny - spotřebu Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.
 - Apartmány Stubaital - balíček 3 noci - CK TEP TOUR

Apartmány Stubaital - balíček 3 noci - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Ubytování je ve městech Schönberg, Mieders, Telfes, Fulpmes, Neustift Ubytování Apartmán pro 2-4 osoby - 1 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Apartmán pro 4-6 osob - 2 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Strava Vlastní Cena na osobu zahrnuje - ubytování na 3 noci - skipas na 3 dny - spotřeb Nalezené v sekci Dovolená.

 - Apartmány Stubaital - balíček 4 noci - CK TEP TOUR

Apartmány Stubaital - balíček 4 noci - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Ubytování je ve městech Schönberg, Mieders, Telfes, Fulpmes, Neustift Ubytování Apartmán pro 2-4 osoby - 1 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Apartmán pro 4-6 osob - 2 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Strava Vlastní Cena na osobu zahrnuje - ubytování na 4 noci - skipas na 4 dny - spotřebu Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o. - Apartmány Stubaital - balíček 4 noci - CK TEP TOURQ29rQ0lOVVduMmUxQ1c3Tnc1Y3B2eG0yZEdxbXpva2ZBNmN6Ymw4UnJCaFJMM3AvbGxNZ1BYT3ErOVM2VXg3eWsrU3RuV05PczRzbFg1MXlteDFXZUE9PQ
 - Apartmány Stubaital - balíček 5 nocí - CK TEP TOUR

Apartmány Stubaital - balíček 5 nocí - CK TEP TOUR

1
2
3
4
5
  (5,0)

Popis Ubytování je ve městech Schönberg, Mieders, Telfes, Fulpmes, Neustift Ubytování Apartmán pro 2-4 osoby - 1 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Apartmán pro 4-6 osob - 2 ložnice, 1 obývací pokoj s pohovkou, plně vybavená kuchyň, soc.zařízení, TV, obvykle balkon nebo terasa Strava Vlastní Cena na osobu zahrnuje - ubytování na 5 nocí - skipas na 5 dní - spotřebu Nalezené v sekci Dovolená.

Hlídat cenu
DO OBCHODU
CK TEP TOUR, s.r.o.


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Destinace Destinace
Destinace
Doprava Doprava
Doprava
Strava Strava
Strava
Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen